افزایش فالوور اینستاگرام با استراتژی

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام با استراتژی

در این مقاله به موضوع بسیار مهم افزایش فالوور اینستاگرام خواهیم پرداخت. البته باید به این نکته مهم توجه داشت که افزایش فالوور بدون استراتژی هیچ سودی برای ما نخواهد داشت. به عنوان مثال شما باید بدانید که بعد از جذب چند هزار فالوور چه اطلاعاتی را و در چه قالبی به آن‌ها خواهید داد. در انتهای این مقاله این استراتژی به صورت یک فایل PDF برای دانلود قرار گرفته است که می‌توانید آن را دانلود کرده و از این استراتژی‌ها استفاده کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام با استراتژی
افزایش فالوور اینستاگرام با استراتژی

فرار از روزمرگی در اینستاگرام

شخصی را تصور کنید که در طول روز به سختی کار کرده و اینک با خستگی بسیار زیاد سوار تاکسی یا اتوبوس شده تا به خانه برگردد و در مسیر خانه درحال چک کردن اینستاگرام خود می‌باشد. به نظر شما این شخص با ذهن و بدنی خسته آماده دریافت اطلاعات آموزشی یا پیشنهاد خرید یک محصول یا کالا می‌باشد؟

اشتباه اکثر افرادی که می‌خواهند از طریق اینستاگرام درآمد کنند همین است که در لحظه ارسال پست‌های خود زمان را مد نظر نمی‌گیرند و هیچ توجهی به حال و شرایط فالوورهای خود نمی‌کنند. برای افزایش فالوور اینستاگرام چند موضوع بسیار اهمیت دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

 

چند ایده ساده برای تولید محتوا

عکس گرفتن از محصولات هنگام استفاده از آن‌ها:

 شما می‌توانید در هنگام استفاده از محصول خودتان عکس بگیرید و یا این‌که از مشتریان خود درخواست کنید که در هنگام استفاده از محصول شما عکس گرفته و برای شما ارسال کنند.

سخنان انگیزشی:

افراد در طول روز به دلیل فشارهای عصبی که به آن‌ها وارد می‌شود دچار بی‌انگیزگی می‌شوند. شما می‌توانید با انتشار پست‌های انگیزشی در افزایش فالوور اینستاگرام خود فعال باشید و تاثیر این‌گونه پست‌ها را در افزایش تعداد فالوورهای خود ببینید.

معرفی رویداد:

شاید شما در شرکت یا فروشگاه خود در طول سال رویداد‌هایی را برگذار می‌کنید. این بهترینفرصت می‌باشد که چند عکس از رویداد‌های خود برگذار کنید و این لحظات را با فالوور‌های خود به اشتراک بگذارید.

معرفی ابزار: 

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار اینستاگرامی مدام به دنبال ابزار‌هایی هستید که کار شما را در مدیریت پیج خودتان ساده‌تر کند. خیلی عالیست که تجربیات استفاده از این ابزارها را با معرفی ابزار مورد نظر با کاربران خود به اشتراک بگذارید و به آن‌ها هم کمک کنید تا مشکلاتشان حل شود. یکی از بهترین روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام کمک کردن رایگان به مردم می‌باشد.

سوال از مخاطبان:

بهترین حالت ممکن افزایش فالوور اینستاگرام ارتباط دوسویه با فالوور‌ها می‌باشد. بد نیست هر از گاهی از مخاطبین خود در مورد موضوعی خاص که مرتبط با کسب و کارتان می‌باشد سوالی بپرسید و از آن‌ها بخواهید که به سوال شما پاسخ دهند. این باعث می‌شود که با مخاطبین در ارتباط باشید.

نظر مشتریان:

گاهی اوقات از مشتریان خود بخواهید که نظرشان را در مورد محصول و خدمات شما برای شما بفرستند و شما هم همان نظرات را بدون هیچ تغییری در اینستاگرام خود منتشر کنید تا افراد از رضایت یا عدم رضایت مردم در مورد خدمات و محصولات شما مطلع باشند.

پشت صحنه‌ها:

هر از گاهی از اتاق کار خود یا کارمندانتان و از لحظه‌های کاری شرکتتان عکس یا فیلم بگیرید و آن را در پیج خودتان منتشر کنید. افراد بسیار کنجکاو و علاقه‌مند می‌باشند که نحوه کار و محیط کاری شما را از نزدیک ببینند.

قبل و بعد:

این ایده بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که روی چیزی کار می‌کنند و آن را ارتقا می دهند. از این ایده بیشتر افرادی که مشاوره تغذیه و ورزش می‌دهند استفاده می کنند اما شما هم با کمی خلاقیت می‌توانید این ایده را در کسب و کار خود اجرا کنید.

سبک زندگی:

از لحظات خاص زندگی خودتان عکس یا فیلم تهیه کنید. به عنوان مثال وقتی به یک مسافرت می‌روید یا هنگام رانندگی و یا هنگام شام خوردن بهترین لحظه می‌باشد که پشت صحنه زندگی شخصی خودتان را نیز کمی به افراد نشان دهید.

جشن‌های کوچک:

می‌توانید جشن تولد خودتان و همکارانتان را در شرکت یا محل کارتان را به افراد نشان دهید و یا این‌که جشن تاسیس شرکتتان را سالیانه بگیرید و از لحظات شادتان عکس و یلم بگیرید و با فالوور‌های خودتان به اشتراک بگذارید.

 

این چند ایده ساده تنها گوشه‌ای از مباحث کتاب الکترونیک افزایش فالوور اینستاگرام با استراتژی می‌باشد برای مطالعه ادامه استراتژی‌ها از دکمه آبی رنگ زیر این کتاب الکترونیک را به رایگان دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *