۰
(۰)

بزرگ‌ترین دلیلی که شما الان این مقاله را مطالعه می کنید این است که چرا پیج اینستاگرام شما آن چیزی نیست که شما می‌خواهید. چرا پیج اینستاگرام شما مانند پیج‌های بزرگ بازدید نمی‌خورد؟ این پیج‌ها چکار می‌کنند که موفق هستند؟ آیا آن‌ها روش‌های خاصی برای افزایش فالوور‌های خودشان استفاده می‌کنند؟ این روش‌ها یا راه‌کارهای سری چی هستند که ما از آن‌ها مطلع نیستیم؟ در این مقاله قصد داریم که به جواب تمام این سوالات برسیم و یادبگیریم که روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان چه هستند.افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 

مقالات این دست خیلی زیاد هستند. این مقاله هم مثل اون هاست؟

نخیر. این یک مقاله ساده نیست. در این مقاله قرار است که با هم یاد بگیریم که چطور قدم به قدم یک پیج اینستاگرام راه‌اندازی کنیم و یاد بگیریم که چطور فالوور‌های واقعی زیادی هم جذب کنیم.

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

فالوور واقعی، فعال و ایرانی؟ مگه میشه؟

دقیقا. فالورهای فعال و واقعی و ایرانی که به پیج شما علاقه دارند. پس اگر به دنبال همچین فالوورهایی هستید جای درستی آمده‌اید این مقاله آموزشی کاملا عملی را تا انتها مطالعه کنید.افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 

در ادامه با ما همراه باشید تا ۸ روش اساسی برای داشتن یک پیج اینستاگرام فعال را بررسی کنیم. اگر از این ۸ روش استفاده کنید حتما پیجی فعال خواهید داشت.افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 

۷ روش عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 

۷ روش افزایش فالووری واقعی اینستاگرام رایگان

 

۱)استراتژی خود را بچینید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام راه‌های بسیار زیادی وجود دارد. حتی شما می‌توانید در یک شب به ۱۰ ‌ها هزار فالوور برسید مثلا فالوور فیک بخرید. اما با خرید فالوور فیک فقط یک عدد بالا در پیج شما ثبت خواهد شد و هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 

خب میگی چیکار کنم؟

برای اینکه هرکاری را به درستی انجام دهید باید زمان زیادی را هم برای انجام آن کار سپری کنید که قطعا به نتیجه دلخواه خواهید رسید.افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 

استراتژی چی هست؟میشه تعریف کنید؟

حالا برای به نتیجه رسیدن نوبت چیدن استراتژی است. تعریف استراتژی در ویکی پدیا: ( استراتژی شاخه‌ای از علم مدیریت است که در فنون نظامی، اقتصاد، تجارت و به ویژه عرصه سیاست کاربرد دارد.)

به نظر کلیک طلایی استراتژی چیدن برنامه‌ای هوشمند و دقیق است که شما را از نقطه A نقطه‌ای که شما هم‌اکنون در آن هستید به نقطه‌ی B نقطه‌ای که انتظار دارید به آن برسید با کم‌ترین ریسک ممکن برساند.

 

برای چیدن یک استراتژی دقیق شما باید پارامتر‌های زیر را رعایت کنید.

هدف‌گذاری دقیقی داشته باشید. (همزمان به دنبال شکار ۲ آهو نباشید.)

به گفته برایان تریسی مدرس موفقیت و بازاریابی فقط ۳ درصد از افراد جهان واقعا هدفمند هستند و می‌دانند که به دنبال چه هدفی هستند و برنامه کاری خودشان را می‌دانند.

به نظر کلیک طلایی اگر یک شکارچی همزمان به دنبال شکار ۲ آهو باشد در دست آخر هیچ کدام از آن‌ها را نمی‌تواند شکار کند.

خب حالا چیکار کنیم؟

برای داشتن یک پیج قوی، پیجی که روزانه حداقل ۵۰۰ الی ۶۰۰ نفر واقعی شما را بدون هیچ تبلیغاتی فالو کنند و اکثر پست‌های شما را لایک بزنند و اقدام به نوشتن کامنت کنند شما نیاز به یک هدف مشخص و دقیق دارید.

به گفته دانشنامه رشد هدف یعنی

در یک تعریف ، هدف وضعیتی است که می‌خواهیم در آینده داشته باشیم. اگر خود نتوانیم وضعیت‌مان را در آینده تعیین کنیم،‌ ناچار محیط پیرامون‌مان ، وضعیت را به ما تحمیل می‌کند. آنچه که محیط بر ما حکم می‌کند چه بسا با ما سازگاری نداشته باشد. پس چه بهتر که خود ، هدف مطلوب‌مان را معلوم کنیم و به سمتش در حرکت باشیم.افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 

مشکل اصلی اکثر پیج‌های اینستاگرام

بزرگترین مشکل اصلی اکثر پیج‌های اینستاگرامی نداشتن هدفی واضح و روشن است. یعنی صاحبان ان‌ها نمی‌دانند که در اینستاگرام به دنبال چه هستند و مدام به صورت جسته و گریخته فعالیت می‌کنند هیچ نظم و برنامه خاصی در آن‌ها دیده نمی‌شود.

اول این مشکل رو حل کنید.

اگر می‌خواهید که بهترین نتیجه را در مدت زمان کوتاهی در اینستاگرام بگیرید بهتر است که ابتدا یک هدف واضح و روشن از کاری که می‌خواهید انجام دهید برای خودتان تعیین کنید.

مثلا چیکار کنم؟

به عنوان مثال یک مربی بدنسازی را در نظر بگیرید که می‌خواهد کار خود را از طریق اینستاگرام به علاقه‌مندان معرفی کند. مخاطبین این مربی بدنسازی غالبا افرادی هستند که می‌خواهند بدنی خوش فرم با عضلات عالی داشته باشند.

حالا این مربی بدنسازی چطور هدف گذاری کنه؟

اهداف مختلفی وجود دارد اما در این بخش یک نمونه از اهداف این مربی بدنسازی را برای شما مثال می‌زنم تا موضوع هدف‌گذاری کاملا قابل درک و روشن باشد.

این مربی بدنسازی برای شروع کار می‌تواند هدف خود را بر روی جذب آقایان بین ۲۰ تا ۲۶ سال بگذارد. با این نوع هدف‌گذاری بسیاری از کارها و برنامه‌ها برای این شخص کاملا مشخص می‌شود و اینک او می‌داند که چه کارهایی باید انجام دهد.

چقدر عالیه! آقا من برم هدف‌گذاری کنم بیام.

برنامه قابل اجرا داشته باشید.

بعد از این که هدف خود را مشخص کردید نوبت به این می‌رسد که یک برنامه قابل اجرا داشته باشید تا با انجام آن برنامه شما را به هدفتان نزدیک‌تر کند.

یکی از بزرگ‌ترین راز‌های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان که پیج‌های موفق آن را به دقت برای خودشان مشخص می‌کنند برنامه عملی‌ای است که هر روز آن را انجام می‌دهند.

خب آقا من الان چه‌جوری برنامه قابل اجرا برای خودم بنویسم؟ من بلد نیستم!

در ادامه سه راه‌کار عالی به شما معرفی خواهیم کرد که به راحتی یک برنامه عالی برای خودتان تعیین کنید.

 

 • مخاطب شما دقیقا کیست؟

مخاطب خودتان را به دقت بشناسید. شما به نوان صاحب یک کسب و کار که می‌خواهید در اینستاگرام شروع به فعالیت کنید باید بدانید که مخاطبین شما چه کسانی هستند و سلیقه‌ای دارند. سعی کنید مخاطبین خود را دقیقا شناسایی کنید.

میگی دقیقا باید چطور این کار رو بکنم؟

جواب این سوال بسیار آسان است فالور‌های خودتان را از نظر جنسیت، سن، علاقه مندی ها، موقعیت جغرافیایی و… به خوبی شناسایی کنید.

با شناخت دقیق رقبا برنامه‌ریزی بهتری خواهید داشت و می‌توانید هدفمند‌تر پیش بروید.

علاوه بر اینکه این نکات را رعایت می‌کنید برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان باید شما مدام به دنبال این باشید که افرادی  را پیدا کنید که به موضوع پیج شما علاقه دارند و مدام به دنبال این موضوع هستند.

 • دیدبانی رقبا

در برنامه کاری خودتان روزانه مدتی را به تحلیل پیج رقبا اختصاص دهید. بررسی کنید که کدام رقیب شما فالور‌های بیشتری دارد؟ کدام ئست رقیبان لایک بیشتری می خورد؟ یا بازخورد کامنت های را بررسی کنید.

با انجام این نوع بررسی شما به راحتی می توانید تجربه چندین ساله بزرگترین رقیبان خودتان را به دست بیاورید و از به هدر رفتن زمان جلوگیری کنید.

آنتونی رابینز  می گوید برای شروع یک کسب و کار عالی در ابتدای کار بزرگترین رقب خودتان را پیدا کنید و حتی نحوه نفس کشیدن او را یادبگیرید و به همان صورت نفس بکشید تا در ادامه که به جایگاه او رسیدید اصالت خودتان را خلق کنید.

 • شعار اصلی کسب و کارتان را مشخص کنید

نکته مهم بعدی که اهمیت بسیار بالایی در انتخاب استراتژی درست دارد فکر و ایده شما در رابطه با کسب و کارتان می‌باشد. حتما شما ایده‌ای جدید داشته‌اید که این کسب و کار را شروع کرده‌اید. برای معرفی این ایده خودتان یک شعار عالی بسازید و این شعار را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در پست‌های خودتان به مخاطبین القا کنید.

شعار برند کلیک طلایی: کسب و کار خودت رو اینترنتی کن.

این شعری است که ما برای برند خودمان انتخاب کردیم و سعی می‌کنیم که در تمامی آموزش‌ها و پست‌های خودمان حول محور این شعار باشیم و در رابطه با آن صحبت کنیم.

عاقا خب الان فهمیدیم این چیزایی رو که میگی حالا راه‌های عملی‌ای هم هست که چند نمونه بهمون بگی که چیکار کینم؟

بله. مرحله اول که اکثرا هیچ پیجی در ایران رعایت نمی‌کند داشتن یک لوگو عالی می‌باشد که معرف برندتان است. برای داشتن لوگو زیبا هیچ وقت به دنبال این نباشید که یک عکس یا لوگو از اینترنت پیدا کنید و آن را به عنوان لوگو خودتان استفاده کنید.

پس چیکار کنیم؟لوگو از کجا بیارم؟ من که طراحی بلد نیستم.

برای داشتن یک لوگو خوب می‌توانید به یک طراح لوگو مراجعه کنید و از اون بخواهید که یک لوگو عالی مخصوص کسب و کار شما طراحی کند.

مرحله دوم انتخاب یک شعار مخصوص خودتان است. شعار شما نشان دهنده این است که شما کاملا جدی هستید و کسب و کارتان را رها نخواهید کرد.

مرحله سوم داشتن یک تم زیبا در انتشار پست‌هایتان است برای اینکه بیشتر با این موضوع آشنا شوید می‌توانید در گوگل کلمه قالب پست اینستاگرام را جستجو کنید.

مرحله چهارم ساختن یک #هشتگ مخصوص خودتان می‌باشد. این کار کمک می‌کند تا در ذهن مخاطب بمانید و مخاطب برای پیدا کردن شما به راحتی هشتگ مخصوص شما را جستجو کند.

 • خودتان را زیر سوال ببرید!

به طور منظم در یک دوره زمانی خاص استراتژی خودتان را بررسی و تحلیل کنید و ببینید که استراتژی شما در کدام مورد خاص نتیجه‌بخش بوده و به نزدیک شدن شما به هدفتان کمک کرده است. یا ببینید کدام قسمت از استراتژی شما به درستی عمل نکرده و نیاز به تغییرات یا به‌روزرسانی دارد.

برای درک بهتر این موضوع این فیلم را ببینید.

۲)در پست گذاری منظم باشید.

بعد از این‌که استراتژی خودتان را انتخاب کردید باید محتوایی را در قالب پست‌های اینستاگرامی به مخاطبین خودتان ارائه کنید.افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 

عاقا اجازه ما چندتا پست منتشر کنیم عاقا؟

در اینستاگرام برای فعال ماندن باید روزانه به صورت مرتب پست منتشر کرد. سعی کنید هر روز یک پست جدید منتشر کنید تا در نظر مخاطبین کسب و کارتان فعال به نظر برسد با منتشر کردن پست به صورت منظم شما شانس این را دارید که لایک و کامنت بیشتری دریافت کنید و با این روش افرادی که شما را فالو کرده‌اند پیج شما به فالور‌های آنها نیز نمایش داده خواهد شد.

منظم پست گذاشتن یعنی چی؟ من که همین الان هر روز پست منتشر می‌کنم چرا تاثیری نداره؟

شاید شما همین الان هم روزانه در اینستاگرام پست منتشر می‌کنید. اما نکته اصلی در تعداد پست و زمان انتشار آن‌هاست.

اکثر کسب و کارهای اینستاگرامی بدون این‌که برنامه محتوایی داشته باشند شروع به فعالیت می‌کنند.

برنامه محتوایی چی هست؟

برنامه محتوایی به شما دقیقا مشخص می‌کند که شما روز در ساعاتی مشخص با چه موضوع‌هایی پست منتشر خواهید کرد.

با داشتن برنامه محتوا شما دقیقا می‌دانید که در روز مشخص در ساعت‌های مشخص چه پست‌هایی منتشر خواهید کرد. با این کار مخاطبین شما بعد از مدتی عادت خواهند کرد و در ساعت مشخص منتظر پست مورد نظر هستند.

آخه خیلی سخته دقیقا سر ساعت پست منتشر کردن.

گاهی اوقات نمیشه

شاید خواب بمونم

شاید یادم نباشه یا دلایل دیگه.

عاقا راهی نیست برای اینکه بشه سرساعت پست منتشر بشه؟

برای اینکه بتوانید پست‌های خودتان را سر ساعت منتشر کنید می‌توانید از نرم افزاری به اسم Gramblr استفاده کنید.

این نرم افزار چیه دیگه؟

با استفاده از این نرم افزار به راحتی می‌توانید پست‌های خودتان را با زمان‌بندی منتشر کنید.

واقعا؟ مگه میشه؟

با استفاده از این نرم افزار شما می‌توانید پست‌های اینستاگرام خودتان را آپلود کنید زمان و تاریخ مشخص کنید و کپشن مد نظر را بنویسید و هشتگ گذاری کنید و این نرم افزار در زمان مقرر پست را به صورت اتوماتیک در پیج شما نتشر خواهد کرد.

برای اینکه بتونی با این نرم افزار کار کنی این فیلم رو ببین

واییییییییییی چقدر خوبه این.

عاقا دستت طلا واقعا این بزرگترین نیاز من بود.

پیج‌های بزرگی که فالور‌های واقعی دارند از این روش برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان استفاده می‌کنند و مخاطبین خودشان را معتاد به محتوای خودشان می‌کنند. اگر دقت کنید به احتمال زیاد خود شما هم یک یا دو از این پیج‌ها را فالور کرده‌اید.

 

۳)مورد تایید سازمان استاندارد فالوورها باشید.

همان طور که می‌دانید اینستاگرام یک شبکه اجتماعی عکس و فیلم محور می‌باشد. با خودتان مدام تکرار کنید که چرا فالور شما باید بین این همه عکس و فیلم پست شما را ببیند و به خودش زحمت لایک کردن یا حتی ارسال کامنت را بدهد؟

اگر می خواهید که برای کسب و کار تان خودتان عکاسی کنید حتما کمی در مود ترفند‌های عکاسی مطالعه کنید یا یک کلاس مقدماتی عکاسی بروید.افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

ما یک نمونه از سایت‌هایی که می‌توانید از آن ترفند‌های عکاسی یاد بگیرید اینجا معرفی می کنیم.

لنزک یک سایت کاملا حرفه‌ای در زمینه عکاسی و آموزش عکاسی می‌باشد که با مطالعه این سایت نیاز به هیچ کلاس عکاسی نخواهید داشت.

 افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

یک آمار عجیب.

جالب است بدانید که در پست‌هایی که از رنگ آبی استفاده می‌شود این پست‌ها ۲۴ درصد بیشتر لایک می‌خورند. یا عکس‌هایی که ۶۵ الی ۸۵ درصد روشن‌تر است لایک بیشتری می‌خورد.

 

پس بعد از داشتن استراتژی حتما به فکر این باشیم که پست‌های با کیفیت منتشر کنیم.

در تهیه عکس برای پیج اینستاگرام خودتان می‌توانید از نرم‌افزارهای ویرایش عکس استفاده کنید و به عکس‌های خودتان جلوه خاصی ببخشید.

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

عاقا من می‌خوام بیشتر رو محتوای فیلم کار کنم اونوقت چی؟

جدیدا اینستاگرام به نتشار فیلم نیز پرداخته که این کار بازخورد بسیار مثبتی از طرف مخاطبین داشته است. هم اکنون فیلم‌ها بیشتر از پست های عکس محور دیده می‌شوند و از طرف کاربران پسندیده می‌شوند.

برای ساختن فیلم‌های خلاقانه می‌توانید از چند نرم‌افزار استفاده کنید.

یکی از بهترین این نرم‌افزارها نرم افزار کمتاسیا می‌باشد.

خب اخه من که بلد نیستم با این نرم افزار کار کنم.

برای این‌که بتوانید از نرم‌افزار کمتاسیا استفاده کنید نیاز به این دارید کهکار کردن با این نرم افزار را یاد بگیرید. برای یادگیری این نرم افزار می‌توانید به سایت فرانش مراجعه کنید.

عاقا انیمیشن چطو بسازیم؟این هم سخته هم گرون قیمت

انیمیشن‌ها جلوه‌ی خاصی در اینستاگرام دارند اما ساختن آن‌ها هم هزینه زیادی دارد و هم زمان بسیار زیادی را از ما می‌گیرد. برای این‌که بتوانید انیمیشن‌های جذابی بسازید نیز نرم‌افزاری به نام video scribe وجود دارد که بدون هیچ پیچیدگی‌ای می‌توانید انیمیشن‌های بسیار جذابی را تنها در چند دقیقه بسازید.

برای یادگیری این نرم افزار نیز می‌توانید به سایت فرانش مراجعه کنید.

۴)استوری اینستاگرام بزرگترین معجزه در افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

استوری اینستاگرام یکی از بزرگ‌ترین بازاریابان پیج‌های موفق نه تنها در ایران بلکه در کل جهان است. روزانه ۱۰۰ میلیون کاربر از استوری اینستاگرام استفاده می‌کنند که این آمار روزانه رو به افزایش است. استفاده از استوری اینستاگرام کمک بسیار زیادی می کند تا شما بیشتر دیده شوید. استوری‌ها در بالای صفحه فید فالوورها قرار می گیرید و اگر شما با زمان‌بندی مناسبی استوری‌های خودتان را بروزرسانی کنی حتما شانس بیشتری خواهید داشت تا بیشتر دیده شوید.

در ساختن استوری نیز خلاقیت داشته باشید.

من چطور می‌تونم استوری خلاقانه بسازم؟

اگر می‌خواهید که استوری‌های جالب و زیبایی داشته باشید حتما به سایت دیجیاتو مراجعه کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

۵)قدرت متن هنوز پابرجاست. کپش بنویسید.

پست‌هایی که در زیر آن‌ها متنی نوشته نشده است ارزش بسیار کمی از دید مخاطب دارد. وقتی شما از کپشن در زیر پست‌های خود استفاده می‌کنید مخاطب به این پی می‌برد که شما برای انتشار این پست زحمت کشیده‌اید و حتما ارزش دیدن دارد.

خب عاقا ما همینجوری زیر پست خودمون رو پر از متن می‌کنیم.

یکی از بزرگترین اشتباهات افراد این است که در زیر پست‌هایشان شروع می‌کنند به نوشتن درد و دل با مخاطبان و اصلا به موضوع پست خود دقت نمی‌کنند.

کپشنی که در زیر پست می‌نویسید باید با موضوع پست هایتان مرتبط باشد و توضیحی در مورد پست مربوطه باشد.

در نوشتن کپشن خلاق باشید و در آن ایجاد کنجکاوی کنید.

خب روشی داره که ما کپشن‌های خلاقانه بنویسیم؟

کاربردی و مختصر: کپشن‌های طولانی و نامرتبط با پست مخاطب شما را خسته می‌کند. از کپشن‌های مرتبط و کوتاه استفاده کنید تا کپشن شما تکمیل کننده پست شما باشد.

کاربردی و اثرگذار: در نوشتن کپشن به این دقت کنید که باید کاربردی باشد و هدف از نوشتن کپشن فقط پر کردن این قسمت نیست. کپشن شما باید مکمل پست شما باشد.

چاشنی خنده را به کپشن اضافه کنید: از رسمی بودن در اینستاگرام بپرهیزید. افراد در اینستاگرام به دنبال جدایی از روزمرگی هستند و به دنبال تفریح و لذت هستند سعی کنید در کپشن‌های خود کمی چاشنی شوخی و خنده را به متن خود اضافه کنید.

نظرسنجی: گاهی می‌توانید از فالوورهای خودتان سوال بپرسید و نظر آن‌ها را در رابطه با موضوعی خاص جویا شوید و از آن‌ها بخواهید که در کامنت همان پست جواب سوال شما را بدهند.

 

۶)استفاده درست از هشتگ برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

هشتگ‌ها کمک می‌کنند که پست‌های شما بیشتر دیده شوند. اما هشتگ زمانی تاثیر گذار است که با محتوای شما مرتب باشد. استفاده از هشتگ‌های غیر مرتبط کاری بیهوده و اسپم می‌باشد.

ایول پس زیر پست‌هام رو پر از هشتگ می‌کنم.

بزرگ‌ترین اشتباه در استفاده از هشتگ استفاده بی‌رویه از آن‌هاست. بهینه‌ترین تعداد هشتگ برای یک پست از ۴ عدد تا ۱۵ عدد می‌باشد. شما می‌توانید از هشتگ‌ها در کامنت پست‌های خودتان استفاده کنید. با این کار هشتگ‌ها هنوز همان قدرت خود را دارند.

حتما برای خودتان یک هشتگ اختصاصی بسازید. این کار باعث می‌شود راحت‌تر در ذهن مخاطب خود بمانید.

 

۷)تعامل با کاربران

باید با فالوورهای خودتان در ارتباط باشید وقتی کسی پیج شما را فالوو می‌کند انتظار دارد که شما هم عملی را در مقابل آن انجام دهید.

برای تعامل با کاربران خود می‌توانید از فالوو، لایک، کامنت و یا حتی تگ کردن کاربرانتان در ئست های خود استفاده کنید.

 

تا به این‌جا روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان را بیان کردیم.

اما اگر تا الان این روش‌ها برای شما سخت است راه‌های دیگری هم برای این کار وجود دارد.

 

روش‌های غیر رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام

روش معمول و فراگیر برای این کار استفاده از تبلیغات در اینستاگرام می‌باشد. پیج‌ها یا آژانس‌های تبلیغااتی بسیاری وجود دارند که در قبال دریافت مبلغی پیج شما را تبلیغ می‌کنند. با این کار شما می‌توانید در مدت کوتاهی افراد بسیار زیادی را با خودتان آشنا کنید اما در این روش هیچ تضمینی برای افزایش فالوور وجود ندارد.

روش دیگر برای افزایش فالوور خرید فالوور فیک می‌باشد. در این روش شما به کسانی که فالوور می‌فروشند مبلغی را پرداخت می‌کنید تا فالوورهای شما را به صورت غیر واقعی افزایش دهند. این کار هیچ تاثیری در دیده شدن پست‌های شما ندارد و فقط یک عدد در قسمت فالوورهای شما درج خواهد شد.

روش متداول و بسیار تاثیرگذار استفاده از ربات‌های اینستاگرام می‌باشد. با استفاده از این ربات‌ها شما همان کار تعامل با کاربران هدف را به صورت اتوماتیک با استفاده از ربات انجام می‌دهید. با این کار شما مخاطبانی را جذب خواهید کرد که به محتوای شما علاقه دارند و مدام پست‌های شما را دنبال می کنند.

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. میانگین امتیاز: ۰

۳ thoughts on “روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 1. مينا رسولي میگوید:

  مقالات عالی دارید واقعا کاربردی هستن خیلی ممنون از وقتی که میذارید برای نوشتن مقالات کاربردی برای ما🌺🌺

  • مبين میگوید:

   واقعا همینجوری هست که شما میفرمایید من تا قبل از آشنایی با کلیک طلایی خیلی سردرگم میشدم کار آقای نوروزی عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *