اشتباه رایجی که همه در اینستاگرام انجام میدهند

بیشتر فروشندگان در اینستاگرام به دنبال این هستند که به سرعت محصولات خود را بفروشند و سریع محصول یا خدمت خود را به دست مشتری برسانند. آنها هیچ استراتژی در رابطه با فروش نمیدانند و مدام میگویند که در اینستاگرام نمیشود که محصول یا خدمتی را فروخت.
چگونه اشتباه این افراد را تکرار نکنیم؟
چند وقت پیش تبلیغاتی در رابطه با خمیر دندان ذغالی دیدم که بسیار جالب بود. در این کلیپ ۶۰ ثانیه ایی بیشترین تمرکز فروشنده نشان دادن نتیجه استفاده از این محصول بود و اصلا در مورد فروش این محصول صحبتی نمیشد. هدف اصلی کمک کردن به مخاطبین بود نه فروش محصول.

محصولات من چه کمکی به مخاطبین میکند؟

شما به عنوان فروشنده محصول یا خدمتی که دارید باید سعی کنید تا نتیجه نهایی محصول یا خدمت خودتان را به مخاطبان نشان دهید و به آنها نشان دهید که چه کمکی میتوانید به آنها بکنید و کدام مشکل آنها را میتوانید برای آنها حل بکنید. فروشندگان باهوش همیشه به خریداران احتمالی میگویند”:چه کمکی میتوانم به شما بکنم”
مهمترین کار شما به عنوان یک فروشنده حرفه ایی کمک کردن به مشتریان هست.

کمک به مشتری چه کمکی به من میکند؟

وقتی فروشندگان بتوانند مشکل مشتری را حل کنند و به او اثبات کنند که فقط آنها میتوانند مشکلش را برطرف کنند ارتباط دوستانه ایی بین آنها ایجاد میشود و فروشنده در این مرححله به راحتی میتواند پیشنهاد خرید محصولاتش را به مشتری بدهد و در این لحظه مشتری با علاقه و با میل شخصی و رضایت خود محصول او را تهیه میکند.
شما باید کمک های خود را براساس پست هایی که در اینستاگرام منتشر میکنید به افراد بکنید و از این طریق میتوانید مشکل هزاران نفر از فالوورهای خود را برطرف بکنید که همین کار باعث میشود هزاران مشتری احتمالی داشته باشید.

لطفا فقط فروشنده نباشید!

فروشندگان بدون تجربه فقط به دنبال فروش محصول هستند و زمانی که محصول یا خدمت خود را میفروشند دیگر هیچ ارتباطی با مشتری نمیگیرند.
فروشنده زرنگ بعد از فروش محصول راه های تماس با مشتری خود را از او میگیرد به عنوان مثال: شماره تماس یا آدرس ایمیل
با گرفتن راه ارتباطی با مشتری میتوانید با او در ارتباط باشید و تخفیف ها و جشنواره های خود را به او اطلاع رسانی کنید و با این کار فروش های دوم و سوم خود به یک مشتری را ایجاد کنید.

پشتیبانی بزرگترین راز فروش

افرادی که محصولات و خدمات خود را پشتیبانی میکنند فروش های بیشتری را تجربه میکنند. سوالات مشتریان را به صورت کامل و بهترین نحو پاسخگو باشید و همین سوالات را میتوانید هر از چندگاهی به صورت یک پست اینستاگرامی در پیج خود منتشر کنید.

لطفا به این مقاله رای بدهید.

[ratings]

۴ thoughts on “راز فروشندگان موفق در اینستاگرام

  1. alan.norani3447 says:

    پکیج دیوانگان مارکتینگ فقط به صورت پی دی اف توضیح داده و همش عکسه به درد نمیخوره پکیج اصلی رو بدید مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *