اگر در مورد روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام جست‌و‌جو کنید با کلمه ربات افزایش فالوور  اینستاگرام روبرو خواهید شد. ربات‌ها به شما کمک می‌کنند تا بتوانید فالوورهای هدفمند و واقعی ایرانی برای پیج خود جذب کنید فالوورهایی که به موضوع و مطالب پیج شما علاقه دارند.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام بهترین روش با کمترین هزینه ممکن برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هست؛ اما ربات ایسنتاگرام چیست و دقیقا چه‌کاری انجام می‌دهد را در این مطلب پاسخ خواهیم داد.

 

راهنمای کامل افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

 

با مطالعه این مطلب تا انتها به شما قول می‌دهیم که به راحتی بتوانید فالوورهای خودتان را به صورت واقعی افزایش دهید.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

قبل از پرداختن به توضیح این‌که ربات افزایش فالوور چیست، باید به یک روش متدال افزایش فالوور پرداخت. یکی از روش‌های مفید برای افزایش فالوور جدید تعامل با پیج‌های دیگر است؛ یعنی این‌که شما پیج‌های را فالوو کنید، پست‌های آن‌ها را لایک بزنید و اقدام به ارسال کامنت کنید تا در مقابل آن ها هم همین کار را برای شما انجام دهند. احتمالا خود شما این روش را امتحان کرده اید و بازخورد آن را دیده اید و یا افراد دیگری با این روش شمارا فالوو کرده اند. درک مفید بودن این روش کاملا آسان است. کاملا واضح و روشن است وقتی کسی شمارا فالوو می کند و روی پست‌های شما لایک و می‌زند شما کنجکاو می‌شوید و به صفحه او سر می‌زنید تا آن را بررسی کنید و اگر به مطالب آن صفحه علاقه داشتید او را دنبال کنید. در علم روانشناسی اصلی به نام عمل متقابل وجود دارد که این رفتار ما انسان‌ها را به خوبی توضیح می‌دهد. اگر به این موضوع علاقه داشتید می‌توانید بعد از مطالعه این مقاله به مطالعه تاثیر عمل متقابل در وبلاگ نوین بپردازید.

حال به سراغ توضیح ربات اینستاگرام بپردازیم. کار ربات افزایش فالوور اینستاگرام دقیقا همان چیزی هست که در پاراگراف بالا توضیح دادیم. ربات افزایش فالوور نرم‌افزار یا برنامه‌ای است که از طرف پیج شما مامور به ایجاد تعامل (فالوو، لایک، کامنت و…) با افرادی است که احتمالا به موضوع و مطالب شما علاقه‌مند هستند.

تفاوت ربات‌ها با روشی که در بالا توضیح داده شد فقط در انجام خودکار کارها هست. در این روش شما کافی است که تنظیمات ابتدایی ربات را انجام دهید. در ادامه روش کار ربات و قابلیت‌های ربات‌های خوب اینستاگرامی (ازجمله ربات خود ما) را توضیح می‌دهیم.

ربات اینستاگرام

حالا که متوجه شدیم که ربات‌های اینستاگرام چه کاربردی دارند و با آن‌ها آشنا شدیم، وقت آن است که به روش کار آن‌ها بپردازیم. ربات‌های خوب اینستاگرام هم باید فالوور واقعی (و در کشور ما حتما ایرانی) جذب کنند و هم دقیقا افرادی را جذب پیج شما کنند که به آن‌ها علاقه دارید(بازار هدف شما هستند.) اما این موضوع چگونه انجام می‌شود؟در هنگام تنظیم ربات باید دو موضوع مهم را مشخص کنید که در ادامه مطلب به این دو موضوع مهم خواهیم پرداخت. در این مقاله بیشتر در مورد ربات نینجاگرام صحبت خواهیم کرد اما هر ربات خوب دیگری نیز از این توضیحات مستثنا نیست.

موضوع اول: چگونه می‌خواهید تعامل داشته باشید؟

همان‌طور که قبلا اشاره کردیم کار یک ربات اینستاگرام ایجاد تعامل با سایر افراد به صورت خودکار می‌باشد:

 

۱-ربات می‌توانید پست‌های دیگران را به صورت خودکار و نامحدود لایک بزند.

۲-ربات می‌تواند به صورت کاملا خودکار زیر پست‌های دیگران کامنت بگذارد.

۳-ربات می‌تواند به صورت کاملا خودکار پیج‌های مرتبط را فالوو کند و اگر مایل باشید بعد از مدتی آن‌ها را آنفالو کند.

 

زمانی که شما رباتی را تهیه می‌کنید، می‌توانید تعیین کنید که از کدام یک از روش‌های بالا برای ایجاد تعامل استفاده کند و همچنین می‌توانید در قسمت تنظیمات آن مشخص کنید که به عنوان مثال در هر ساعت چند پیج هدف را فالوو کند.

 

با این روش شما می‌توانید به راحتی ماهیانه  هزاران فالوور واقعی که به مضوع و مطالب پیج شما علاقه دارند را جذب کنید. افرادی که واقعی و فعال هستند. اما گفتیم که این افراد واقعی و فعال هستند و علاوه بر آن به مطالب پیج شما هم علاقه‌مند هستند. اما ربات چگونه ربات چگونه این موضوع را تشخیص می‌دهد و دقیقا کاری که ما میخواهیم انجام می‌دهد؟

این مربوط به موضوع دوم هست.

ربات اینستاگرام

موضوع دوم: چه کسانی را هدف قرار خواهید داد تا در تعامل باشید؟

حتماً به هیچ دردی نخواهد خورد که یک فرد استرالیایی را فالوو کنید. چون در خوش‌بینان ترین حالت یک فالوور استرالیایی دارید. هیچ فایده‌ای هم ندارد که پست کسی را لایک کنید که هیچ علاقه‌ای به موضوع پیج شما ندارد. درنهایت چنین شخصی قرار نیست که مطالب شمارا دنبال کند.

 

چیزی که شما احتیاج دارید فالوور‌های ایرانی و واقعی (و یا فقط خارجی) می‌باشد. برای اینکار ربات‌های اینستاگرام قابلیت فوق‌العاده‌ای را به شما می‌دهند: هدف‌گیری افرادی که بازار هدف شما هستند. ربات‌های اینستاگرام به ۳ روش مختلف این کار را انجام می‌دهند که در ادامه به معرفی هرکدام خواهیم پرداخت.

ربات اینستاگرام

۱-افزایش فالوور و لایک با ربات اینستاگرام

بیشتر کاربران اینستاگرام از هشتگ‌ها در زیر پسه‌های خود استفاده می‌کنند و ربات‌های اینستاگرام از این هشتگ‌ها به خوبی استفاده می کنند و به شما فرصت بسیار استثانی را می‌دهند.

 

کافی است که شما مشخص کنید کدام یک از هشتگ‌ها در حوضه کاری شما می‌باشد. به عنوان مثال اگر زمینه کاری شما در حوزه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی باشد می‌توانید کسانی را مورد هدف ربات خود قرار دهید که از هشتگ‌های #آرایشی #زیبایی در پست‌های خود استفاده کرده‌اند.

 

۲-یک منطقه جغرافیایی خاص را مورد هدف قرار دهید.

گاهی اوقات لازم است که شما فقط کاربران یک موقعیت جغرافیایی یا یک شهر خاص مثل تهران یا شیراز را به پیج خود جذب کنید. فقط کافی است که در تنظیمات ربات خود موقعیت (Location) مدنظر خودتان را اضافه کنید تا ربات شروع به فعالیت کند.

 

۳-رقبا را تخلیه اطلاعاتی کنید.

احتمالا شما رقیبانی دارید که آن‌ها هم از اینستاگرام برای کسب‌و‌کار خودشان استفاده می‌کنند و کسانی که پیج رقیبان شما را دنبال می‌کنند احتمالا به مطالب و موضوع شما هم علاقه دارند. پس هدف‌گیری چنین افرادی به سود شما خواهد بود. ربات اینستاگرام نینجاگرام، به شما چنین امکانی را می‌دهد که از طریق آن با فالوورهای پیج رقیبان خودتان هم در تعامل باشید.

 

شما می‌توانید هدف‌گیری خودتان را دقیق‌تر هم انجام دهید.

البته این پایان کار یک ربات نیست. راه‌های پیچیده‌تری هم برای تنظیم یک ربات وجود دارد که متناسب با نیازتان می‌توانید از آنها استفاده کنید.

 

گاهی اوقات لازم است که برروی مخاطبینی که می‌خواهید ربات برروی آن‌ها فعالیت انجام دهد حساس‌تر شوید. مثلا می‌خواهید فقط با افرادی که از یک تعداد پست به بالا در پیج خودشان دارند (مثلا ۱۵ عدد پست در پیج‌شان دارند) در تعامل باشید.

براساس تجربه و بررسی‌های خودم تنها ۲۰ الی ۳۰ درصد افرادی که یک پیج را دنبال می‌کنند واقعا به مطالب آن پیج بازخورد نشان می‌دهند و پست‌ها را لایک می‌زنند و یا بر زیر پست‌ها کامنت می‌گذارند. گاهی شما نیاز دارید که فقط افرادی را جذب کنید که واقعا فعال هستند و مدام به پست‌های مشابه شما علاقه نشان می‌دهند. خوش‌بختانه ربات نینجاگرام این امکان را به شما می‌دهد که افرادی که پست خاصی را لایک کرده‌اند و یا کامنت منتشر کرده‌اند با آن‌ها در تعامل باشید.

 

ربات اینستاگرام و نقش آن در جذب فالوور‌های جدید

تمام این حرف‌هایی که زده شد در حالت تئوری واقعا جذاب می‌باشد. اما سوال این‌جاست که ربات اینستاگرام چقدر در جذب فالوور جدید می‌تواند تاثیر گذار باشد؟ طبق تجربه‌ای که خودم به دست آوردم هر پیج به صورت میانگین می‌تواند ماهیانه ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ فالوور فعال جذب کند.

 

نکته- این موضوع را نباید فراموش کنید که جذب فالوور جدید کاملا بستگی به کیفیت پست‌های شما دارد. اگر پیج جذابی داشته باشید به دست آوردن ۵۰۰۰ فالوور جدید در یک ماه هم خیلی سخت و دور از انتظار نیست. اما اگر صفحه جذابی نداشته باشید بازخورد ربات افزایش فالوور شما کاهش خواهد یافت.

 

 

توجه به این نکته یعنی این‌که ربات اینستاگرام علاوه بر افزایش فالوور شما یک مزیت بزرگ نیز به شما می‌دهد. اینکه اگر در یک ماه با استفاده از ربات اینستاگرام کمتر از ۱۰۰۰ فالوور به پیج شما جذب شد یعنی این که صفحه جذاب و مطالب خوبی ندارید و باید در مورد کیفیت مطالب خودتان تجدید نظر کنید.

ربات اینستاگرام

آیا موضوع استفاده از ربات اینستاگرام برای شما جذاب است؟

تا به این‌جای این مطلب اطمینان دارم که با ربات اینستاگرام به خوبی آشنا شده‌اید و از قابلیت‌های آن مطلع شدید. اما هیچ بعید نیست که دوست داشته باشید در رابطه با این نرم‌افزار بیشتر اطلاعات کسب کنید و شاید حتی یک ربات اینستاگرام برای خودتان فعال کنید.

 

اگر حدس من درست است، پس از شما دعوت می‌کنم به صفحه خرید ربات اینستاگرام ما مراجعه کنید و بیشتر در رابطه با ربات نینجاگرام اطلاعات کسب کنید. همچنین اگر سوالی در رابطه با ربات افزایش فالوور اینستاگرام دارید، می‌توانید در بخش نظرات، این سوال را مطرح کنید یا با برای دریافت مشاوره رایگان از پشتیبان سایت کلیک طلایی، با شماره تلفن  ۰۹۹۰۷۰۰۹۷۰۷  تماس بگیرید.

آیا می‌خواهید همین الان یک ربات اینستاگرام برای خودتان داشته باشید؟

اگر به یک ربات اینستاگرامی برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام نیاز دارید می‌توانید ربات نینجاگرام را تهیه کنید و از همین امروز افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را برای پیج خودتان شروع کنید.

 

اطلاعات کامل در رباطه با ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام