۰
(۰)

با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و گسترش کسب و کارها در آن، لزوم استفاده از تبلیغات در این زمینه بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است. زمانی که شما کسب و کاری را در این شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی می کنید ، تنها با تولید محتوای عالی نمی توانید نسبت به رقیبانتان بیشتر پیشرفت کنید چون به احتمال زیاد آن‌ها نیز روز‌به‌روز به فکر افزایش کیفیت محتوای خودشان هستند، به علاوه این مورد را باید در نظر داشت که کاربران به صورت کلی خیلی رغبت زیادی برای دنبال کردن پیج های بیزنیسی یا کاری ندارند. ربات اینستاگرام، ابزاری است که تبلیغات پیج شما را به صورت خودکار انجام می دهد و باعث افزایش دنبال کننده یا همان فالوور شما می شود.

 

اگر شما هم کسب و کاری بر روی اینستاگرام دارید و دوست دارید که پیشرفت مناسبی در این زمینه داشته باشید پیشنهاد می کنیم حتما خصوصیات ربات اینستاگرام را در این مقاله بخوانید و با آن بیشتر آشنا شوید .

 

 

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام می تواند مثل یک دستیار برای شما در اینستاگرام  فعالیت کند. وقتی که شما با یک ربات اینستاگرام آغاز به کار کنید، شما می تواند به صورت واقعی و هدف‌مند شروع به جذب فالوور برای پیج اینستاگرام خود کنید و به صورت کاملاً اتوماتیک به فالوورهایتان کامنت ارسال کنید. همچنین برای ایجاد تعامل بیشتر و جلوگیری از ریزش فالوورهایتان، این امکان وجود دارد که بتوانید به صورت کاملا اتوماتیک پست‌های آن‌ها را لایک بزنید. نینجاگرام اولین و هوشمند ترین ربات اینستاگرام می باشد که در این زمینه به وجود آماده است و هم اکنون می توانید از امکانات آن استفاده نمایید. برای آشنایی بهتر شما با نینجاگرام ، هر یک از قابلیت های آن به صورت کامل در این مقاله توضیح داده شده است

 

بازیابی رمز عبور اینستاگرام و بازگردانی پیج هک شده
بیشتر بخوانید.

ربات اینستاگرام

 

ویژگی های نینجاگرام ربات اینستاگرام

اصلی ترین ویژگی نینجاگرام به عنوان یک ربات اینستاگرام ، توانایی افزایش فالوور واقعی و هدف‌مند اینستاگرام است. اما معنی فالوور هدفمند چیست و تفاوت آن با سایر روش‌های جذب فالوور چیست؟

 

فالوور هدف به این معنی می‌باشد که شما تعیین می کنید فالوور هایتان چه علایقی داشته باشند و دنبال کننده چه موضوعاتی باشند و در یک جمله شما دوست دارید چه‌کسانی پیج شما را فالوو کنند. با نینجاگرام، شما می‌توانید پیج های هدف را که مطمئن هستید جز اهداف شما هستند به ربات اینستاگرام معرفی کنید ، این پیج‌های هدف مربوط به کسب و کار شما هستند و قطعاً کسانی که آن‌ها را فالو کرده اند به محتوا و موضوع آن پیج علاقه دارند.

 

بیایید فرض کنیم به عنوان مثال شما پیجی در زمینه فروش محصولات آرایش و بهداشتی در اینستاگرام دارید، شاید اولین روش برای جذب فالوور واقعی که به ذهن شما می‌رسد تبلیغات در پیج‌های پرمخاطب و فالوور بالا باشد، ولی هدف از تبلیغات چیست؟ مطمئنا جز این نیست که افرادی که آن پیج را فالوو کرده‌اند پست تبلیغاتی شما را ببینند و اگر به موضوع شما علاقه داشتند پیج شما را فالوو کنند. اما بهتر از است به چند موضوع مهم که در زیر آماده است دقت کنید.

 

مدت زمان قرارگیری تبلیغات شما در پیج‌های تبلیغاتی محدود می‌باشد. در این مدت زمان محدود تمامی فالوور‌های آن پیج پست تبلیغاتی شما را نخواهند دید. بیشتر فالوورهای آن پیج فقط پست تبلیغی را لایک می‌کنند و اصلا به موضوع آن دقت نخواهند کرد.

 

امنیت اینستاگرام
بیشتر بخوانید.

در اینجاست که ربات اینستاگرام نینجاگرام، بهترین روش جایگزین برای تبلیغات است. شما با استفاده از نینجاگرام، می توانید کلیه فالوور های پیج مدنظر خودتان را تحت تاثیر قرار دهید و پست‌های خودتان را در معرض دید آنها قرار دهید. تنها کافی است که ربات نینجاگرام را داشته باشید، پیج های هدف را شناسایی کنید و با امکانات خاص ربات آغاز به کار کنید و ربات فالوور هایی که مورد نظر شما است را برایتان جذب کند.

 

روش دومی که بسیاری از افراد از آن استفاده می‌کنند و تبلیغ زیادی از آن را در اینترنت دیده اید، خرید فالوور است. آیا شما می‌توانید کسی را قانع کنید که پیجی را که اصلا به موضوع آن علاقه ندارد فالو کند، آیا می توانید به یکباره تعداد بسیاری از افراد را مجاب کنید تا این کار را انجام دهند؟ قطعا نه. اما بهترین راهکار چیست ؟

 

 

ربات نینجاگرام این مشکل را برای شما حل کرده است. فالوور های جذب شده توسط نینجاگرام دقیقا فالوورهایی هستند که شما تعیین کردید و کاملا به موضوع و محتوای پیج شما علاقه دارند.. آنها به دلخواه خود پیج شما را فالو می کنند. همچنین کاربرانی که نینجاگرام برای شما جذب می کند ، فالوور ایرانی و واقعی هستند و به هیچ عنوان فالوور فیک به شما ارائه نمی گردد.

 

لایک در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام

 

اگر مدتی در اینستاگرام فعالیت کرده باشید ، حتما متوجه این مورد بخصوص شده‌اید که کاربران توجه بسیاری به رفتار تعاملی شما دارند ، یعنی وقتی که شما پست‌های یک پیج را لایک می کنید ، توجه آن پیج نیز به پست های شما جلب شده و پست های شما را لایک می کند ، برای شما کامنت ارسال می‌کند و پست های شما را با دوستان خود به اشتراک می گذارد. حتما در یک کسب و کار ، انجام این مورد برای صاحب کسب و کار ، بسیار زمان‌بر خواهد بود. پس استفاده از ربات اینستاگرام نینجاگرام به شما کمک شما خواهد کرد. تمامی کارهای شما در اینستاگرام به صورت اتوماتیک انجام می گیرد و باعث محبوبیت هرچه بیشتر پیج اینستاگرام شما می شود.

 

روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان
بیشتر بخوانید.

قیمت ربات اینستاگرام

 

مسئله مهم دیگری که در انتخاب ربات اینستاگرام باید به آن دقت کنید، قیمت ربات اینستاگرام است. بودجه تبلیغاتی در هر کسب‌و‌کاری جز مهم‌ترین مولفه‌های تبلیغات آن کسب‌و‌کار می‌باشد. پس شما باید قیمت معقولی در مقابل خدمات یک ربات اینستاگرام بپردازید و بیشترین بازخورد را در برابر بودجه تبلیغاتی خودتان در رابطه با ربات اینستاگرام دریافت کنید.

 

ربات اینستاگرام نینجاگرام با توجه به خدماتی که به شما ارائه می‌کند قیمت بسیار معقولی دارد که شما می‌توانید با داشتن این ربات به راحتی تمامی کارهای خودتان در اینستاگرام را به کم‌ترین هزینه ممکن به صورت کاملا اتوماتیک انجام دهید.

 

همچنین شما برای داشتن نینجاگرام فقط یک‌بار هزینه آن را پرداخت می‌کنید و به صورت مادام‌العمر از آن بدون پرداخت هیچ هزینه ثانویه‌ای استفاده می‌کنید. در بین ربات‌های اینستاگرام هیچ کدام از آن‌ها این قابلیت را ندارند.

 

ربات اینستاگرام تحت وب

نینجاگرام برخلاف سایر ربات‌های اینستاگرام موجود در سطح اینترنت که تبلیغات زیادی از آن‌ها را می‌بینید به هیچ عنوان تحت وب نیست. ربات‌های تحت وب چون برروی یک سرور مجازی کار می‌کنند از امنیت فوق العاده پایینی برخوردار هستند و امکان نفوذ به آن‌ها به‌راحتی وجود دارد.

 

اگر از ربات‌های اینستاگرام تحت وب استفاده کنید باید به شما بگوییم که در صورتی که شخصی بتواند به سرور اصلی این ربات‌ها نفوذ کند تمامی اطلاعات کاربری پیج شما از جمله رمز عبور و نام کاربری آن به راحتی در دسترس شخص نفوذ‌کننده خواهد بود.

 

اما نینجاگرام به هیچ عنوان قابل نفوذ نیست. چون این ربات برروی لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی خودتان نصب می‌شود و کلیه اطلاعات در آن باقی می‌ماند و کسی قادر به نفوذ به آن نیست.

 

راز فروشندگان موفق در اینستاگرام
بیشتر بخوانید.

دقت کنید اپلیکیشن های سکه‌بگیر در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام به هیچ عنوان به شما توصیه نمی شود چون تمامی افرادی که در آن‌ها فعالیت می‌کنند جهت تبلیغات پیج خودشان وارد آن اپلیکیشن می شوند و به هیچ عنوان خریدار محصول و یا خدمات شما محسوب نمی شوند هرچند که شما را فالو کرده باشند و آن‌ها صد در صد بعد از مدتی شما را آنفالو خواهند کرد.

 

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵. میانگین امتیاز: ۰

۲ thoughts on “ربات اینستاگرام چیست؟ و کاری انجام می‌دهد؟

 1. امیر says:

  سلام. این همه از مزایای ربات گفتین ولی روش هیچکدومو توضیح ندادین!
  گفتین ک ربات زمان بیشتری پیجمون رو ب مخاطب نشون میده نسبت به تبلیغ تو پیجای با فالوور بالا. خب چطوری ؟کجا نشون میده؟ ب افراد دایرکت میزنه ؟

  • مهدی نوروزی says:

   سلام و وقت بخیر
   در صفحه محصول ربات میتونید فیلم های آموزشی ربات رو ببینید و دقیقا ببینید که چه کاری انجام میده و اگر سوالی داشتید میتونید با شماره تماس پشتیبانی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *