قوانین و مقررات سایت کلیک طلایی

کلیه کاربرانی که قصد خریداری از سایت کلیک طلایی را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

خرید در سایت چه از طریق درگاه پرداخت آنلاین وب سایت کلیک طلایی که زیر نظر شرکت زرین‌پال می‌باشد و چه از طریق انتقال مبلغ به صورت کارت به کارت از طریق خودپرداز‌ها و یا اپلیکیشن‌های بانکی موبایل به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقررات که در همین صفحه درج شده است می‌باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل درسایت کلیک طلایی براساس مقررات سایت کلیک طلایی با فردی که مشکل دارد برخورد خواهد شد.

قوانین و مقررات به شرح ذیل می‌باشد:

 

بند ۱

کلیه خرید‌هایی که از سایت کلیک طلایی انجام می‌شوند فقط با نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل معتبر مورد پذیرش می‌باشد. در صورت آگاهی سایت کلیک طلایی نسبت به جعلی بودن اطلاعات خریدار حق لغو سفارش و یا اتمام خدمات را به شخص مورد نظر دارد.

 

بند ۲

بازگشت وجه فقط برروی محصولات فیزیکی(اعم از کتاب‌های چاپی-سی‌دی و دی‌وی‌دی‌های آموشی و هر کالای دیگر فیزیکی) که از طریق سایت کلیک طلایی خریداری شده و شماره سفارش برای آن ثبت شده باشد قابل انجام است.

تبصره ۱

بازگشت وجه در صورت بازگردانی کالا از طریق ارسال پستی به شرکت کلیک طلایی قابل انجام است.

تبصره ۲

برای درخواست بازگشت وجه از زمان رسیدن کالا به آدرس پستی مشتری فقط ۲۴ ساعت زمان وجود دارد که باید از طریق ایمیل زدن به آدرس ایمیل modir@clicktalae.ir اعلام گردد.

برای اعلام بازگشت وجه ارسال شماره سفارش نام و نام‌خانوادگی به همراه آدرس ایمیلی که در هنگام خرید ثبت کرده ایده الزامیست.

بند ۳

درصورتی که محصولات سایت توسط خریدار کپی یا فروخته شود شرکت سایت کلیک طلایی حق ابطال حساب کاربری شخص خاطی را دارد و کلیه حقوق این شخص در سایت کلیک طلایی نقض خواهد شد و شرکت کلیک طلایی براساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حق شکایت از فرد خاطی و گرفتن ضرر مالی را دارد.

تبصره ۱

هرگونه کپی برداری و سواستفاده از محصولات سایت کلیک طلایی خلاف قوانین می‌باشد و پیگرد قانونی دارد.

تبصره ۲

فقط فردی که بهای محصولات سایت کلیک طلایی را پرداخته کرده است حق استفاده از آن محصول را دارد و در صورت فروختن محصولات سایت کلیک طلایی توسط هر فردی با شخص مورد نظر براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

تبصره ۳

در اختیار قرار دادن محصولات سایت کلیک طلایی به صورت کپی یا ارسال لینک دانلود و یا به هر نحو دیگر به فردی که مبلغ محصول فیزیکی یا دانلودی را پرداخت نکرده است غیر قانونی می باشد که در این صورت هر دو طرف(فردی که محصول را در اختیار شخص دیگر قرار داده و شخصی که از محصولات کلیک طلایی به رایگان استفاده می‌کند) مجرم هستند و از طریق قانون پیگیری خواهند شد.

بند ۴

تمامی محصولات دانلودی به صلاح دید مدیر سایت کلیک طلایی (مهدی نوروزی) دارای پشتیبانی می‌باشند و در صورت صلاح دید دیگر هیچ آپدیتی (بروزرسانی) روی محصولات قرار نخواهد گرفت به عنوان مثال: ربات افزایش فالوور اینستاگرام به صلاح دید مدیر سایت کلیک طلایی تا هر وقت که نیاز باشد آپدیت(بروزرسانی) در اختیار مشتریان و خریداران قبلی قرار خواهد گرفت.

تبصره ۱

بعد از این که شرکت سایت کلیک طلایی تصمیم بر این گرفت که پشتیبانی محصولی را انجام ندهد نیازی به اعلام از قبل به خریداران را ندارد و به صلاح دید خود می‌تواند بدون اطلاعا‌رسانی به مشتریان پشتیبانی و بروزرسانی را از محصول بردارد و هیچ گونه تعهدی نسبت به محصول نداشته باشد و خریداران و مشتریان حق هیچ گونه اعتراضی را ندارند.

تبصره ۲

محصولاتی که نیاز به بروزرسانی را دارند تا زمانی که سایت کلیک طلایی از لحاظ فنی قادر به بروزرسانی باشد این عمل را انجام خواهد داد اما بروزرسانی براساس صلاح دید مدیر سایت در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

تبصره ۳

عدم بروزرسانی و پشتیبانی دلیلی بر حذف محصول از سایت کلیک و نفروختن آن نمی‌باشد.

بند ۵

در صورت رخ دادن اشتباه در خرید (هر اشتباهی که از طرف شخص خریدار) باشد سایت کلیک طلایی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این اشتباه ندارد.

بند ۶

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۷

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.