درباره سایت کلیک طلایی

سایت کلیک طلایی به مدیریت مهدی نوروزی به شما کمک خواهند کرد تا کسب‌وکار خود را توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهید.
یکی از مهمترین عواملی که باعث می‌شود شرکت‌ها رشد نمی‌کنند، آن است که برروی بازاریابی و فروش به‌طور موثر کار نمی‌کنند. ما به چند روش به شما کمک می‌کنیم:

۱.ارائه محصولات آموزشی برای مدیران کسب و کارها

۲. برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه بازاریابی اینترنتی، بازاریابی، فروش، مدیریت، تبلیغ‌نویسی، بهبود عملکرد شخصی و …

۳. مشاوره اختصاصی متناسب با کسب‌و‌‌‌‌‌کار شما

ما جدیدترین و کاربردی ترین علم روز را در زمینه مدیریت کسب‌وکار در اختیار شما قرار خواهیم داد.

با مهدی نوروزی بیشتر آشنا شو!

مهدی نوروزی

شرایط سخت من که سخت تر هم شد…

مثل اکثر افراد جامعه من مهدی نوروزی، هم در شرکتی به صورت کارمندی مشغول کار بودم و از این طریق کسب درآمد میکردم، میزان درآمدی که داشتم خیلی پاسخ گو هزینه های زندگی من نبود. یک روز اوضاع خیلی بدتر شد و صاحب شرکتی که اونجا کار میکردم تصمیم گرفت که شرکت رو تعطیل کنه. این تصمیم هیچ دلیلی جز ضرر مالی نداشت، این شرکت نه تنها سودآوری نداشت بلکه ماهانه ضررهای پی در پی میکرد. با اخراج شدن همه کارمندان و تعطیلی اون شرکت اوضاع زندگی من کامل بهم خورد.

دیگه این اوضاع قابل تحمل نبود…

مثل بیشتر افرادی که بیکار بودن دچار افسردگی شدم و احساس پوچی میکردم، تمام روز رو به وقت تلف کردن مشغول بودم و هیچ کار مفیدی انجام نمیدادم. اکثر اوقات خواب بودم. من یک شخص فعال که صبح سر ساعت ۸ تا شب ساعت ۹ کار میکردم و یک لحظه هم بیکار نبودم حالا از ۲۴ ساعت طول روز حتی ۳۰ دقیقه هم کار مفیدی انجام نمیدادم.

 

معجزه زندگی من…

بیکار بودم و داشتم تو اینترنت وب گردی می کردم. تصمیم گرفتم که فیلم مورد علاقه ام رو دانلود کنم وارد سایتی شدم. اینجا بود که یک معجزه بزرگ تو زندگی من رخ داد. این معجزه کل مسیر زندگی من رو عوض کرد. این معجزه عامل حرکت من شد.

این معجزه چی بود…

وقتی وارد وب سایت شدم برای دانلود فیلم، بنر تبلیغاتی رو دیدم که روش نوشته بود هر تخصصی داری همین امروز ازش میتونی درآمد کنی. برای من که بیکار شده بودم این مسئله خیلی جالب بود. رو بنر تبلیغاتی کلیک کردم و وارد سایتی شدم و از طریق این سایت مقاله ایی رو خوندم که یک وب سایتی رو معرفی میکرد که میشد از طریق تخصصی که داری پروژه بگیری و اون پروزه رو انجام بدی و درآمد کنی. منم تخصص طراحی گرافیک داشتم و اولین پروژه خودم رو ۲ روز بعد از طریق همین وب سایت گرفتم و اون پروژه رو انجام دادم و اولین درآمد اینترنتی خودم رو تجربه کردم. اولین درآمد اینترنتی من ۱۵ هزار تومان بود. مبلغی ناچیز اما معجزه آسا.

وقتی دیدم که میشه از طریق اینترنت درآمد کرد به این فکر افتادم که حتما درآمد از اینترنت مثل فروشندگی مستقیم علمی داره که اگه اون علم رو به دست بیارم درامد بیشتری رو تجربه خواهم کرد. برای همین شروع کردم به جستجو تو گوگل مقالات زیادی رو خوندم با سایت های زیادی آشنا شدم تو این زمینه و اکثر دوره های داخلی و خارجی تو این زمینه رو شرکت کردم، کتاب های زیادی تو این زمینه مطالعه کردم.

با به دست آوردن علم کسب و کار اینترنتی درآمدهای بیشتری رو تجربه کردم با وب سایت هایی وارد همکاری شدم. از طریق کسب و کار اینترنتی به جایی رسیدم که حتی وقتی که خواب بودم درآمد میکردم.

اما…راز بزرگی که من کشف کردم

اما دوست عزیزم رازی رو کشف کردم که، اکثر کتاب ها و اساتیدی که تو این زمینه دارن فعالیت میکنن متاسفانه خساست به خرج میدن و تمام اصول و قوائد کسب درآمد از اینترنت رو به کسی آموزش نمیدن.

حالا من تصمیم دارم تمام این اصول و رازهای بزرگ کسب ثروت از طریق اینترنت رو برای تو افشا بکنم.

با من همراه باش تا با هم کسب و کار اینترنتی خوبی رو استارت بزنیم.

خیلی دوست دارم تو هم جز وب مستران طلایی باشی و ماشین اتوماتیک تولید ثروت خودت رو راه اندازی کنی.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت ارتباط با ما بروید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی وب سایت مدیر سبز، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل: modir@clicktalae.ir
شماره تلفن تماس با کلیک طلایی: ۳۳۷۸۵۲۸۱-۰۲۴

مدیر و مالک سایت کلیک طلایی: مهدی نوروزی