در کمتر از ۱۵ دقیقه اینجا چگونگی راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی ۶۰ میلیون تومانی در ماه رو بهت یاد میدهم

 

شاید این مهمترین ۱۵ دقیقه زندگیت باشه…

مهدی نوروزی

من مهدی نوروزی هستم. من دکتر اقتصاد نیستم و نه در دانشگاه اقتصاد درس خواندم و نه حتی مجله‌ها و کتاب‌های مربوط به اقتصاد را مطالعه می‌کنم. تنها چیزی که بلد هستم این است که چطور یک کسب و کار اینستاگرامی راه اندازی کنم که هر ماه چیزی بیش از ۶۰ میلیون تومان سود داشته باشد.

چون هیچ خلاقیتی نداشتم یک میلیونر شدم

خلاقیت عامل اصلی نابودی و شکست و هر کسب و کاری است. چون ده‌ها ساعت روی چیزی متمرکز می‌شوی و قصد به وجود آوردن آن را داری که مردم به آن نیاز ندارند. اگر مردم به آن نیاز ندارند پس آن را نمی‌خرند! و اگر به آن نیاز داشتند قطعا کسی قبل از تو آن ایده را عملی کرده بود.
روش ساخت یک کسب و کار اینستاگرامی چند میلیون تومانی این است که دقیقا چیزی را ارئه دهی یا تولید کنی که مردم به شدت به آن نیاز دارند.

به من ۲۰ هفته وقت بده تا از تو یک میلیونر واقعی بسازم.

یا از آموزش‌های کسب و کار اینستاگرامی قدیمی استفاده کن تا هم پول هم زمان و هم انگیزه‌ات را نابود کنی.

وقتی که اولین دوره آموزش کسب و کار اینستاگرامی‌ات را خریدی خیلی خوشحال بودی و…

 

احساس می‌کردی ماه بعد می‌توانی یک کسب و کار فوق العاده را شروع کنی، اما زمانی که نوبت به کسب و کار خودت شد نه تنها موفق نشدی بلکه احساس کردی در این میان فقط کسی را که به تو آموزش داده بود پولدار کردی

مشکلات متعددی سر راهت بود؛

 • چه ایده‌ای را باید انتخاب کنم؟
 • بازار مخاطب من چه کسی است؟
 • چه محصولی را باید تولید کنم یا بفروشم؟
 • چطوری تولید کنم؟
 • چطور تبلیغات کنم؟
 • چطور فالوور واقعی جذب کنم؟
 • چطوری مشتری را پیدا کنم که عاشق محصولم باشد؟
 • چرا کسی از من محصولی نمی‌خرد؟
 • و…

من برای تو در شکارچیان اینستاگرام فرمولی را آماده کرده‌ام که در کمتر از ۲۴ ساعت نه تنها می‌توانی ایده راه اندازی کسب و کار میلیون تومانی‌ات را پیدا کنی، بلکه دقیقا می‌دانی قدم به قدم باید چه کارهایی را انجام دهی. نگران نباش فرمول را طوری آماده کرده‌ام که حتی لازم نباشد فکر کنی.

“من قدیمی‌ترین نفری نیستم که آموزش کسب و کار اینستاگرامی در ایران می‌دهد به همین خاطر سیستم بسیار بهتری را ساختم تا بهترین نفر در این حوزه باشم.”

مهدی نوروزی

شکارچیان فقط برای این افراد ساخته شده است…

شکارچیان اینستاگرام دوره آنلاین بیست هفته‌ای هست که کمک می‌کند این چهار چیز را به خوبی انجام دهی

 

 • دقیقا متوجه‌ میشی آن چه محصول/خدماتی است که اگر تولید کنید مشتریان آن را واقعا می‌خواهند.
 • خیلی سریع و آسان فالوورهایی جذب کنی که واقعا مشتری محصول/خدماتت هستند.
 • محتواهایی تولید و منتشر کنی که فالوورات رو به صورت کاملا اتوماتیک و دائم تبدیل به مشتری کند.
 • حتی یک مشتری رو هم از دست ندی و محصول/خدماتت رو بهشون بفروشی.

هفته اول تا سوم: شناسایی و آنالیز ایده (ارزش ۷ میلیون تومان)

اساس کسب و کار اینستاگرامی ثروت‌ساز شناسایی ایده‌ای است که بتواند بصورت ۱۰۰٪ تضمین کند که آینده کسب و کار بسیار پر درآمد خواهد بود.

من بعد از ۳ سال متوجه شدم فقط داشتن ایده کمکی به ساختن کسب و کار فوق العاده نمی‌کند بلکه پیدا کردن ایده یکی از اضلاع این مثلث است و با کامل کردن این پازل مثلثی می‌توان اطمینان داشت که کسب و کار سود چند میلیون تومانی در ماه خواهد داشت.

من این کار را برای تو در شکارچیان اینستاگرام ساده کردم. علاوه بر اینکه فرمولی را برایت آماده کردم. یک فرم اختصاصی نیز در کنارش تهیه کردم که اگر هر ایده‌ای را در آن بگذاری خیلی راحت متوجه می‌شوی که این ایده جواب می‌دهد یا خیر. شکارچیان اینستاگرام را طوری ساختم که لازم نباشد فکر کنی همه چیز برای تو آماده است.

هفته سوم تا ششم: چه محصولی تولید کنی که مردم آن را بخواهند (ارزش ۱۲ میلیون تومان)

در این هفته با استفاده از تکنیک پرده سوم ذهن جک گارسیا (پر آوازه‌ترین مامور FBI) یاد می‌گیری که چرا و جطور محصولی را تولید کنی یا بفروشی که مردم آن را می‌خواهند.

بیش از ۹۷٪ کسب و کارهای اینستاگرامی که در ایران راه اندازی می‌شوند در کمتر از ۶ ماه نابود می‌شوند. به این دلیل که آن‌ها نمی‌دانند چه چیزی را واقعا باید تولید کنند. نهایتا یا چیزی را تولید می‌کنند که از قبل در بازار بوده است و یا چیزی را تولید می‌کنند که کسی آن را نمی‌خواهد.

هفته ششم تا نهم: برگه فروش (ارزش ۱۷ میلیون تومان)

در این هفته من به تو برگه فروش اختصاصی می‌دهم که بصورت حیرت‌ آوری، فالوورات رو تبدیل به مشتری می‌کند.

برگه فروشی که بیش از ۱۶۰۰ بار امتحان شده است و در ۳ سال متوالی دائما بهینه سازی شده است. زمانی که برگه فروش دستت باشد امکان ندارد کسی به تو جواب نه بدهد!

زمانی که برگه فروش در دستت است دقیقا شبیه به این می‌ماند که در حال شطرنج بازی کردن با شخصی هستی که تمام حرکات او را از قبل پیش‌بینی کرده‌ای. چیزی جز بُرد در انتظار تو نیست.

هفته نهم تا دوازدهم: جذب فالوورهایی که ۱۰۰٪ مشتری تو هستند. (ارزش ۷ میلیون تومان)

حتما شنیده‌ای که کسب و کارهای اینستاگرامی درآمد بالایی دارند و حتما روش‌هایی مثل تولید محتوا، هشتگ‌گذاری و تعامل برقرار کردن و… را به تو پیشنهاد داده‌اند. با اطمینان خاطر به تو قول می‌دهم با این روش‌ها ۱٪ هم امکان ندارد موفق شوی.

در این هفته تو یاد می‌گیری چطور بطور واقعی از اینستاگرام پول واقعی و بدون در نظر گرفتن یک مُشت تئوری به دست بیاوری.

کارهایی که در این هفته انجام می‌دهیم:

 • ساخت کمپین تبلیغاتی
 • تولید کلیپ تبلیغاتی جذاب به همراه بررسی چندین کلیپ موفق
 • اسرار پنهان تبلیغات در اینستاگرام
 • پیدا کردن بهترین پیج‌هایی که باید به آن‌ها تبلیغ دهیم.
 • چطور تبلیغات خودمان را اثربخش‌تر کنیم؟
 • چطور در زمان تبلیغات به فالوورهای جدید در همان روز اول محصول/خدمات بفروشیم؟
 • و…

و از آنجایی که طراحی هر کدام از این قسمت‌ها کار پیچیده‌ای است و نیاز به سال‌ها تجربه دارد من تمام این سیستم‌ها را از صفر تا ۱۰۰ آماده کرده‌ام تا با استفاده از آموزش‌های این قسمت و استفاده از این سیستم‌ها بتوانی بطور واقعی تجربه درآمد از اینستاگرام را داشته باشی.

هفته دوازدهم تا بیستم: آموزش تولید محتوا با جدیدترین متد‌ها و استراتژی‌های روز (ارزش ۹ میلیون تومان)

در این هفته‌ها تکنیک‌های ساخت و تولید محتواهای حرفه‌ای را یاد می‌گیری (با موبایل و کامپیوتر)

و همچنین یاد می‌گیری چطور با استفاده از تکنیک‌های بازیگری یک شخص کاملا دوست داشتنی در ویدئوهات باشی.

بعد از اینکه درآمدت از یک سقف مشخصی بیشتر شد به یکی از بهترین کافه‌های تهران دعوت می‌شوی و یک جشن کوچک می‌گیریم و بعد از آن درباره بیزینس‌های بزرگ‌تر صحبت می‌کنیم.

شکارچیان آغاز یک مسیر بی‌انتهاست، دقیقا شبیه سقف آرزوهای تو که حد ندارد.

من شخصا ایده‌ات را چک می‌کنم تا مطمئن شوم که ۱۰۰% موفق خواهی شد.

من صرفا نمی‌خواهم مانند دیگران فقط به تو محصول بفروشم بلکه قرار است در تمام طول مسیر با تو همراه باشم و یکی از مهم‌ترین این قسمت‌ها استفاده از فرمول اختصاصی شکارچیان برای پیدا کردن ایده‌ای است که می‌تواند تو را ثروتمند کند. از آنجایی که تا به امروز ۱۰۰‌ها ایده را بررسی کردم خیلی سریع می‌توانم متوجه شوم که ایده تو چه پتانسیلی دارد.

داستان‌های الهام بخش برخی از افرادی که در دوره شکارچیان اینستاگرام شرکت کرده‌اند

هدایایی که به ارزش ۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان در کنار شکارچیان به رایگان به تو داده خواهد شد.

آموزش صفر تا ۱۰۰ طراحی سایت برای کسب و کار آنلاین (ارزش ۱ میلیون تومان)

در این آموزش ۱۸ قسمتی یاد می‌گیری چطور سایتی را بدون حتی یک خط کدنویسی دقیقا به مشابه سایت خودم طراحی کنی که نه تنها دغدغه طراحی سایت نداشته باشی بلکه از تمام تجربه ۷ ساله من در طراحی استفاده کنی تا سایتی داشته باشی که مردم عاشق آن باشند.

به تو این اطمینان را می‌دهم در کمتر از ۴ ساعت می‌توانی سایتی دقیقا شبیه به سایت clicktalae.ir داشته باشی حتی اگر نمی‌دانی چطور باید هاست و دامنه و درگاه پرداخت بگیری.

واقعا دوره شکارچیان شما عالی هست استاد. من تا به حال چندین دوره آموزش اینستاگرام شرکت کردم اما هیچ کدومشون رو ندیدم چون فقط یک مشت حرف بودن. اما شما عالی هستید. همه چیز عملی بود و من تونستم با بخش طراحی سایت که هدیه داده بودید در کمتر از یک روز تا ظهر سایتم رو راه اندازی کنم و کسب و کارم رو استارت بزنم.

علی رضا نقشی

آموزش صفر تا ۱۰۰ تبلیغ نویسی در سایت (ارزش ۲ میلیون تومان)

در این آموزش ۶ قسمتی نه تنها تمام رازهای تبلیغ‌نویسی را خواهی فهمید بلکه می‌توانی خیلی ساده صفحات تبلیغاتی عالی (لندینگ پیج‌های حرفه‌ای) برای محصولات/خدماتت داخل سایتت بسازی که فروشت رو تا ۵ برابر بیشتر کند.

و این تمام داستان نیست. به تو یاد‌ می‌دهم که چطور برای دیگران و هر محصول/خدمات دیگری تبلیغ‌نویسی کنی و در ازای ساختن صفحات تبلیغاتی برای سایر کسب و کارها تا ۶ میلیون تومان از آن‌ها پول دریافت کنی.

فقط می‌تونم بگم عااالی بود. ۵ هزار تومن میدیم یه کاسه آش می‌خوریم ولی این پک مثل این میمونه که ۵ هزار تومن میدی ولی به جاش اندازه دوتا دیگ آش می‌خوری

محمدرضا افتخاری

هر دو هفته یک مشاوره تلفنی رایگان (ارزش ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان)

تصور کن هرجایی از کار که ذهنت درگیر شد می‌توانی با خودم صحبت کنی و آن مشکل را حل کنی.

چون مشکلی که امروز برای تو پیش آماده قطعا چند سال پیش مشکل من هم بوده پس سریع‌ترین و راحت‌ترین راه حل را می‌توانم به تو پیشنهاد بدهم تا یک دقیقه هم در این مسیر ذهنت درگیر نباشد.

قطعا هر کسب و کاری که بخواد رشد بکنه نیاز به یک مشاور و استاد راهنما با سوادی داره که خودش اون مسیری رو که آموزش میده تجربه کرده باشه و استاد نوروزی واقعا کارتون عالیه

مریم ا…یاری

شرکت در این دوره دقیقا شبیه به این می‌ماند که یک چک ۶۴,۰۰۰,۰۰۰ تومانی گرفتی

اما می‌توانی به جای پرداخت ۶۴,۰۰۰,۰۰۰ فقط با ۵۹۰,۰۰۰ تومان این دوره را تهیه کنی

 

تنها فاصله تو با آن زندگی که واقعا می‌خواستی همین دکمه است. شکارچیان اینستاگرام دقیقا شبیه به ماشینی می‌ماند که قرار است تو را از این نقطه‌ای که هستی به نقطه‌ای دیگر ببرد با این تفاوت که نقطه اول شرایط کنونی تو است و نقطه دوم شرایط و زندگی ایده‌آل تو. آماده‌ای سوار این ماشین بشوی؟

 

قیمت اصلی: ۱,۹۹۷,۰۰۰ تومان

ارزش امروز: ۵۹۰ هزار تومان

ظرفیت دوره شکارچیان اینستاگرام در حال تکمیل است برای حضور در این دوره اینجا کلیک کن.

مهدی نوروزی مدیر سایت کلیک طلایی
شرکت در این دوره بدون ریسک است و این را گارانتی می‌کنم.

اگر این ۲۰ هفته برای تو موثر نبود و آموزش‌هایی که اجرا کردی نتیجه‌بخش نبود، من کل پولت رو بر‌می‌گردونم.

به همین سادگی.

به عبارت دیگر این دوره تا ۶۰ روز آینده رایگان خواهد بود. چون ۶۰ روز گارانتی بازگشت وجه دارد.

اگر این دوره برای تو نتیجه بخش بود که مطمئن هستم خواهد بود تو ۱۰‌ها برابر مبلغی که بابت دوره پرداخت کردی را بدست خواهی آورد و اگر نتیجه‌بخش نبود متعجب خواهی شد چون من ۱۰۰٪ مبلغ را بر‌می‌گردانم.

سوالات متداول درباره شکارچیان اینستاگرام

آیا دوره شکارچیان اینستاگرام گارانتی هم دارد؟

بله من ۱۰۰٪ گارانتی می‌کنم اگر همان کارهایی که برای کسب و کارت تا به امروز انجام داده‌ای را باز هم انجام بدهی دقیقا همان نتایج را خواهی گرفت. اما من نتیجه گرفتن حتمی از شکارچیان را هم تضمین می‌کنم، چون به سیستمی که ساخته‌ام ایمان دارم و ۱۰۰‌ها نفر تا به امروز نتیجه گرفته‌اند.

من آموزش‌های زیادی در حوزه کسب و کار اینستاگرامی گرفته‌ام اما نتیجه نگرفتم، آیا من هم باید تهیه کنم؟

بیش از ۹۰٪ کاربران شکارچیان اینستاگرام افرادی هستند که حداقل ۲ یا ۳ محصول درباره کسب و کار اینستاگرامی تهیه کرده‌اند، اما از آن‌جایی که نتیجه نگرفتند یک بار برای همیشه تصمیم گرفتند از سیستم درستی استفاده کنند که نتیجه‌بخش باشد.

فرق شکارچیان اینستاگرام با سایر آموزش‌های مشابه در چیست؟

شکارچیان اینستاگرام به هیچ کدام از آموزش‌هایی که تا به حال دیده‌ای و یا از آن‌ها استفاده کرده‌ای شباهتی ندارد! به همین خاطر است که سریعا نتیجه‌بخش است.

من می‌خواهم در شکارچیان اینستاگرام شرکت کنم اما پول کافی ندارم

آیا این همان دلیلی نیست که به سراغ یک فرمول درست و نتیجه‌بخش آماده‌ای؟ قطعا افرادی که از میزان درآمدشان راضی هستند و یا پول کافی دارند نیازی به این آموزش ندارند. این دوره دقیقا برای افرادی هم‌چون شما هست که به دنبال کسب درآمد واقعی و افزایش فروش‌شان از طریق اینستاگرام هستند.

آیا شکارچیان اینستاگرام پشتیبانی هم دارد؟

بله! این دقیقا نقطه عطف دوره شکارچیان اینستاگرام می‌باشد. یکی از تفاوت‌های این دوره آموزشی با سایر آموزش‌های اینستاگرام داشتن پشتیبان هست. من خودم در تمام مراحل این آموزش در کنار تو خواهم بود و هرجا که لازم باشد خودم برای تو دست به کار خواهم شد و مشکلات تو ا به کمک خودت از سر راه بر خواهیم داشت.

ظرفیت این دوره به خاطر پشتیبانی از شرکت کنندگان محدود است پس …

برای شرکت در این دوره با قیمت ۵۹۰,۰۰۰ تومان تا اتمام تایمر زیر فرصت داری

 

تنها فاصله تو با آن زندگی که واقعا می‌خواستی همین دکمه است. شکارچیان اینستاگرام دقیقا شبیه به ماشینی می‌ماند که قرار است تو را از این نقطه‌ای که هستی به نقطه‌ای دیگر ببرد با این تفاوت که نقطه اول شرایط کنونی تو است و نقطه دوم شرایط و زندگی ایده‌آل تو. آماده‌ای سوار این ماشین بشوی؟

قیمت اصلی: ۱,۹۹۷,۰۰۰ تومان

ارزش امروز: ۵۹۰ هزار تومان

 
 
ظرفیت دوره شکارچیان اینستاگرام در حال تکمیل است برای حضور در این دوره اینجا کلیک کن.

شکارچیان آغاز یک مسیر بی‌انتهاست، دقیقا شبیه سقف آرزوهای تو که حد ندارد.

ارتباط با من

با وجود توضیحات بالا اگر باز سوالی باقی مانده کافیست فرم زیر را پر کنید تا خودمان با شما تماس بگیریم.