بازگردانی اکانت اینستاگرام

بازگردانی اینستاگرام

بازگردانی اکانت اینستاگرام

مسدود شدن اکانت اینستاگرام دلایل بسیاری دارد. شاید شما هیچ تخلفی انجام نداده باشید اما باز هم اکانت شما از سمت اینستاگرام مسدود شود و نیاز به بازگردانی اکانت اینستاگرام داشته باشید. بیشتر افرادی که در این شبکه‌ی اجتماعی فعالیت می‌کنند هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره‌ی الگوریتم اینستاگرام ندارند و همین امر باعث می‌شود که محدودیت‌های اینستاگرام را رعایت نکنند و در نتیجه اکانت آن‌ها مسدود شود.

در ادامه به چند مرحله ساده بازگردانی اکانت اینستاگرام خواهیم پرداخت.

«تمامی مراحل این مقاله کاملا واقعی می‌باشد که برای یکی از کاربران اینستاگرام اتفاق افتاده و آن را شرح داده است»

 

مرحله اول:

قصد ورود به پیج اینستاگرام خود را داشتم که پیغامی به من نمایش داده شد. این پیغام به این معنی بود که من قوانین اینستاگرام را رعایت نکرده‌ام و به همین دلیل اکانت من از سمت این شرکت مسدود شده است. اما من هیچ تخلفی انجام نداده بودم و تنها ۵ پست در پیج خود منتشر کرده بودم و ۳۰۰ نفر فالوور داشتم.

خطایی که داده شده بود به این شکل بود، پیج اینستاگرام شما به دلیل نقض قوانین غیر فعال شده است. آموزش بازگردانی اکانت اینستاگرام ارائه شده است.

“Your account has been disable for violation our terms. Learn how you may be able to restore your account”

بازگردانی اکانت اینستاگرام
بازگردانی اکانت اینستاگرام

در این مرحله اشاره شده به این‌که اگر اطلاعات بیشتری می‌خواهید برروی دکمه [Load more] کلیک کنید و من این کار را انجام دادم و برای بازگردانی اکانت اینستاگرام با ۴ مرحله زیر که در عکس مشخص است مواجه شدم.

بازگردانی اکانت اینستاگرام
بازگردانی اکانت اینستاگرام

من این ۴ مرحله را تا انتها به درستی انجام دادم اما بعد از تکمیل این مراحل متوجه ناقص بودن این مراحل شدم.

بخشی از مراحل بازگردانی اکانت اینستاگرام، نیازمند این است که شما باید مدارکی ارائه کنید که مالک اصلی پیج مورد نظر هستید. ما زمانی که این مرحله را انجام می‌دادم اپلیکیشن اینستاگرام هنگ می‌کرد. چندین بار تلاش کردم که هیچ تاثیری نداشت.

به این فکر کردم که شاید روند بازگردانی اکانت اینستاگرام باید از طریق وب‌سایت اینستاگرام انجام شود. پس این کار را انجام دادم اما هر بار با خطای اشتباه بودن اطلاعات ورود مواجه می‌شدم. من اطلاعات را به درستی وارد می‌کردم اما مورد تایید قرار نمی‌گرفت.

من به صفحه راهنمای بازگردانی اکانت اینستاگرام مراجعه کردم. در این صفحه گفته شده است که :

“شما می توانید با بازکردن برنامه و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود و دنبال کردن راهنما ، درخواست تجدید نظر کنید”

“you may be able to appeal the decision by opening the app, entering your username and password and following on-screen instructions”

بازگردانی اکانت اینستاگرام
بازگردانی اکانت اینستاگرام

صفحه راهنما‌ی اینستاگرام من را به همان صفحه مشکل‌دار می‌رساند. این روند چندین بار با دستگاه‌ها و کامپیوتر‌های متفاوت تست شد که هربار یک نتیجه داشت و مشکل حل نمی‌شد.

با جست‌وجو در گوگل فیلم کوتاهی را یافتم که مدرس در آن این‌گونه شرح داده بود:

“من اکانت اینستاگرام خود را به عنوان پیج هک شده گزارش کردم و بعد از ۲۴ ساعت پیج اینستاگرام من فعال شد”

با کمی تلاش صفحه مورد نظر را یافتم و تکمیل کردم.

بعد از مدت زمانی ایمیلی از اینستاگرام دریافت کردم که از من مدرکی درخواست کرده بود که نشان دهنده این بود که من صاحب اصلی پیج مورد نظر هستم.

بازگردانی اکانت اینستاگرام
بازگردانی اکانت اینستاگرام

اسنادی که درخواست کرده بود را ضمیمه ایمیل کردم و ارسال کردم. حال باید منتظر پاسخ اینستاگرام می‌شدم.

 

مرحله دوم:

بعد از گذشت یک روز دوباره اقدام به ورود پیج خود کردم اما باز هم با خطای مسدود بودن اکانت اینستاگرام خود مواجه شدم. بعد از تقریبا یک ساعت ایمیلی را از اینستاگرام دریافت کردم که از من اسنادی را درخواست کرد که هویت واقعی من برای‌شان مشخص شود. تا برای آن‌ها مشخص شود که من شخص مدنظر هستم.

بازگردانی اکانت اینستاگرام
بازگردانی اکانت اینستاگرام

در این ایمیل از من خواسته شده بود تا نام کاربری، نام و نام خانوادگی و کدی که در ایمیل برایم ارسال شده بود را به صورت دستی برروی یک کاغذ بنویسم و به دست بگیرم و به صورتی که هم نوشته‌های کاغذ و هم چهره‌ام به کامل و واضح دیده شود یک عکس با فرمت JPEG برای اینستاگرام اراسل کنم تا مراحل بازگردانی اکانت اینستاگرام انجام شود.

بازگردانی اکانت اینستاگرام
بازگردانی اکانت اینستاگرام

روز سوم:

بار دیگر ایمیلی شبیه به ایمیل اولیه دریافت کردم که دوباره از من مدرکی مبنی بر اصلت کسب و کارم درخواست داشت که من دوباره مجوز کسب و کار خود را ارسال کردم و بعد از چند ساعت ایمیلی دوباره برایم ارسال شد که توضیح داده بود بازگردانی اکانت اینستاگرام من به درستی انجام شده و پیج اینستاگرام من هم اکنون در دسترس است.

بازگردانی اکانت اینستاگرام
بازگردانی اکانت اینستاگرام

 

نکته مهم:

توجه داشته باشید که این روش همیشه پاسخ‌گو نیست.

اما چرا اکانت اینستاگرام از دسترس خارج می‌شود؟

یکی از مهم‌ترین دلایل مسدود شدن اکانت اینستاگرام استفاده از ربات‌های مخرب می‌باشد که الان اکثر ربات‌های تحت وب این‌گونه مشکلات را برای پیج‌های اینستاگرام ایجاد می‌کنند. این ربات‌ها با اختلال در سرورهایشان در تعداد فالو و لایک دچار مشکل می‌وند و به یک‌باره افراد بسیاری را فالو و لایک می‌کنند که اینستاگرام و الگوریتم جدید ان بر روی این موضوع حساسیت شدیدی دارد.

اما چاره کار چیست؟

چاره کار بسیار ساده است. کافیست از ربات‌هایی که تحت وب نیستند استفاده کنید و کل تنظیمات ربات را در اختیار داشته باشید. یکی از این ربات‌ها، ربات فوق پیشرفته نینجاگرام می‌باشد که به راحتی برروی کامپیوتر یا لپ‌تاپ شما نصب می‌شود و کلیه تنظیمات آن را خودتان اعمال می‌کنید.

با استفاده از مباحث این مقاله امید بسیار زیادی وجود دارد که بتوانید در پروسه بازگردانی اکانت اینستاگرام موفق عمل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *